Jmenuji se Andrea Roubalová a narodila jsem se v létě roku 1974.

Mám 3 úžasné děti, ve věku 18,16 a 13 let. Každý den si uvědomuji, jak jsem šťastná, že můžu být jejich maminkou.

S prací Duly jsem se seznámila před několika lety náhodou od kamarádky, když jsem byla ještě na mateřské dovolené. Pamatuji si, jak jsem byla zklamaná, že jsem o této profesi nevěděla už dříve, protože takovou ženu bych u svých porodů vysloveně uvítala.

I když zrození mých dětí byl ten nejnádhernější zážitek v mém životě, ani o jednom z porodů bych neřekla, že by byl takový, jaký bych si přála. Jsem intuitivní a citlivý človíček a v chladném sterilním prostředí porodnic jsem se cítila ztracena. Nechápala jsem, proč jsou ty porody tak neosobní. Vždyť porod je tak přirozený a přivedení nového života na tento svět tak nádherné. Chyběla mi opora, povzbuzení a sounáležitost a taky možnost volby. Že tohle vše je možné, jsem tehdy nevěděla a je to škoda. Dnes už vím, že tohle vše možné je a jsem ráda, že v současné době je už více informací a možností pro nastávající maminky.

Uvědomila jsem si, že takovou láskyplnou oporou bych chtěla být. Věřím a intuitivně cítím, že se pro toto poslání hodím. Líbí se mi, jak žena nosící děťátko zjemní a stává se více přirozenou. Takže spojení pomoci a "maminky" mi přijde naplňující.

Jelikož mé děti byly ještě malé a já se o ně starám sama, čekala jsem ještě pár let než jsem se přihlásila do kurzu pro duly, který otevírala Česká asociace dul. Tento jsem ukončila v roku 2014.

 

 


Kontakt

Andrea Roubalová
731174461


Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.